Gotowy by zacząć?

Zacznij już teraz!

Dla biznesu

Jak zbudować silną świadomość marki, która przywołuje w klientach odpowiednie emocje?

Prowadzę profesjonalne doradztwo w zakresie strategii, budowy marek firmowych i osobistych, treningu umiejętności i transformacji pracowników. Z moich usług korzystają mikro i małe przedsiębiorstwa oraz takie które zatrudniają setki pracowników. Poniżej znajdziesz tematy na których możemy pracować.
01

Brand audyt

W warunkach olbrzymiej konkurencji, jesteśmy w nieustannym wyścigu o wyraźne wyróżnienie marki i jasne, jednoznaczne pozycjonowanie. Odpowiednie pozycjonowanie na rynku jest podstawą działania Twojego biznesu.

Brand audyt rozpoczniemy więc od analizy aktualnej pozycji na rynku, drivera Twojej marki oraz czynników mających determinować decyzje o zakupie. Następnie skupimy się na Twoim kliencie i jego kryteriach decyzyjnych. To wszystko pozwoli nam zaplanować działania i sposób komunikacji (co i jak mówić), które stworzą trwały i pozytywny obraz Twojej marki w świadomości konsumentów.

02

Brand design

Obraz niewątpliwie jest znacznie silniejszym nośnikiem emocji niż słowo pisane. Skuteczna komunikacja wspiera więc przekaz (to co mówisz) silnym obrazem, który dotrze i utrwali się w świadomości oglądających za sprawą emocji. Odczucia związane z tym obrazem powrócą do klienta za każdym razem gdy jego umysł przywoła Twoją markę. To wszystko wydarzy się jednak tylko wtedy gdy identyfikacja wizualna Twojej firmy będzie przemyślana, spójna i wyróżniająca się na tle konkurencji.

Żyjemy w świecie przeładowanym komunikatami, które docierają do nas zewsząd dlatego tylko niektóre, najlepsze sprawiają, że serce zaczyna bić szybciej.

03

Brand communication

Potencjalni konsumenci, a zatem Twoi odbiorcy oczekują treści dopasowanych do ich potrzeb. Słuchają oni tylko tych marek, które są dla nich wiarygodne i które wiedzą jak do nich mówić. To co komunikujesz ludziom, zarówno w sposób werbalny jak i niewerbalny wpływa na zbudowany w ich świadomości obraz Twojego brandu lub personal brandu. Wiarygodna i przemyślana komunikacja pozwala skutecznie się odróżnić i zbudować na tej podstawie przewagę konkurencyjną.

04

Brand strategy czyli Action plan

Kompletna lista działań, które należy zrealizować aby wdrożyć stworzoną wcześniej strategie. Szczegóły dot. tego co mówić i kiedy, jak wyglądać i czego absolutnie się wystrzegać. Informacje o tym, gdzie powinieneś zaistnieć by móc osiągnąć założony cel marketingowy.

Action Plan to dokument zawierający:

  • listę kanałów w których Twój Brand powinien zaistnieć
  • matrycę promocji, która wskaże Ci co, gdzie i kiedy należy robić
  • strukturę idealnej kampanii marketingowej, która pozwoli Ci rozwinąć swój biznes

Gotowy by coś zmienić?

Strategia
marketingowa

Kiedy chcesz wnieść swój biznes na wyższy poziom

Realizacja rzetelnej strategii marketingowej jest procesem mającym na celu promocje produktu lub usługi oraz budowę trwałej przewagi konkurencyjnej. Innymi słowy to swego rodzaju instrukcja prowadząca nas do większej rozpoznawalności czy sprzedaży. Jaka zatem powinna być dobra strategia marketingowa? Powinna być "szyta na miarę". Pomogę Ci zidentyfikować silne i słabe strony Twojego biznesu, powiem Ci, który element Twojej oferty jest najważniejszy dla Twoich klientów, a następnie stworze plan, który pozwoli Ci wynieść Twój biznes na wyższy poziom.
Zapytaj o usługę

29 900 zł netto

Pozycjonowanie
i rezpocyjonowanie
marki

Kiedy szukasz tożsamości i najlepszego rynku dla swojej firmy

Odpowiednie pozycjonowanie marki i produktu na rynku jest absolutnie kluczowe dla odniesienia sukcesu. Pamiętaj, pozycjonowanie odbywa się w umyśle Twoich klientów, a świadome i przemyślane działania pozwalają przejąc nad tym kontrolę. Punktem odniesienia zawsze jest konkurencja. Jak więc się wyróżnić? Jaka powinna być Twoja oferta i produkt byś był o krok przed innymi? Pozwól, że pomogę Ci znaleźć odpowiedź na te pytania.
Zapytaj o usługę

19 900 zł netto

Identyfikacja wizualna (branding)

Kiedy potrzebujesz świeżego i niepowtarzalnego wizerunku

Przemyślana i spójna identyfikacja wizualna to pierwszy krok do zbudowania trwałej świadomości marki w umysłach Twoich klientów. To również narzędzie pozwalające zaszczepić szereg skojarzeń i emocji, które zostaną spontanicznie przywołane podczas kontaktu z Twoim brandem. Stwórzmy razem kreacje, która w pełni odda charakter Twojej marki i sprawi, że klienci nie będą mogli o Tobie zapomnieć.
Zapytaj o usługę

17 900 zł netto

Skuteczna
marka osobista

Kiedy potrzebujesz marki osobistej, która zarabia

Stwórz skuteczny personal brand, który zapewni Ci rozwój w życiu zawodowym i osobistym! Nieważne kim jesteś i czym się zajmujesz, potrzebujesz silnej marki osobistej. To ona sprawi, że ludzie będą chcieli Cię słuchać i robić z Tobą interesy jeszcze zanim poznają Cię osobiście. Przejmij kontrolę nad swoim wizerunkiem i spraw by ludzie postrzegali Cię dokładnie tak jak sobie tego życzysz.
Zapytaj o usługę

15 900 netto

Pozostałe usługi

• Audyt marki
• Strategia pozycjonowania marki
• Strategia repozycjonowania marki
• Plan marketingowy
• Strategia marketingowa
• Kampanie ATL, BTL, DIGITAL
• Budowa pierwszego wrażenia
• Budowa obietnicy marki, misji, wizji, wartości marki.
• Struktura organizacyjna

• Design i packaging – doradztwo
• Corporate identity
• Brand book
• Naming i slogan marki
• Strategia na targi wystawiennicze
• Sztuka prezentacji
• Branding i rebranding marki
• Manual sprzedażowy
• Manual obsługi klienta BOK
• Scenariusz reklamy radiowej i TV

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 648 845 864

Zrealizowane zlecenia