Kim jest Tomek Madejski?

Mój pierwszy zawód to elektromonter górnictwa podziemnego. Kariera w górnictwie stała otworem, tym bardziej, że następnie wykształciłem się na technika maszyn i urządzeń górniczych oraz wiertniczych.
Mając 23 lata nie posiadałem prawa jazdy, nie potrafiłem też wysłać maila. Nie miałem pieniędzy – bez pomocy mamy i teściów byłoby krucho. Na szczęście podjąłem kilka decyzji, które zmieniły bieg wydarzeń. Było tylko lepiej...

Dziś, czyli 19 lat później

Jestem właścicielem 2 firm: agencji reklamowej NXT Agency oraz marki - Change Institute, działającej w branży szkoleniowej. Buduję także własną markę osobistą, która zdobywa coraz silniejszą pozycję na rynku.
Przez lata zarządzania agencją reklamową przez moje ręce przeszły tysiące projektów marketingowych. Z usług NXT Agency skorzystało kilkaset firm z całej Polski. Druga marka - Change Institute przeszkoliła już 2000 uczestników, których średnia ocena szkoleń wynosi 4.8 na 5. Sam przeszkoliłem ponad 1000 osób, byłem także prelegentem Akademii Sztuk Pięknych na Woodstocku i Polandrock’u, występowałem także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Rybniku oraz Wrocławiu. Przeprowadziłem 12 wygranych kampanii wyborczych w wyborach samorządowych oraz do sejmu, senatu i europarlamentu.
Od 4 lat pomagam ludziom rozwiązywać problemy osobiste i zawodowe. W „sesjach prywatnych” wspierałem i dzieliłem się swoją wiedzą już z blisko 300 klientami. Były to osoby prywatne, pracownicy, właściciele mniejszych firm, a także firm zatrudniających setki osób.

Kontroluj życie. Wpływaj na innych.

Przez wiele lat nie chciałem się rozwijać, chciałem być skuteczny od razu. Jednocześnie nie wiedziałem czemu mi nie wychodzi i skąd biorą się moje problemy. W końcu zrozumiałem, że źródłem sukcesu jest umiejętność przejęcia kontroli nad życiem i biznesem oraz umiejętność wywierania wpływu na siebie i innych. Teraz dzielę się tą wiedzą.

Uważam, że w życiu trzeba dokonać pewnego wyboru, wyboru który zmienia wszystko. W drodze do sukcesu (czymkolwiek by dla Ciebie był) masz tylko dwie możliwości, albo prowadzisz albo jesteś prowadzony

Moje kwalifikacje

Poza zdobywaniem doświadczenia podczas prowadzenia dwóch firm, od wielu lat intensywnie się uczę – ukończyłem dziesiątki szkoleń, spędziłem wiele godzin z trenerami podczas prywatnych sesji. Od kilku lat konsekwentnie, przeznaczam w każdym miesiącu ok. 30-40h na rozwijanie swoich kompetencji. Zobaczcie krótkie podsumowanie tematów, które rozwijam najbardziej:

400
godzin

Psychologia sprzedaży
i marketingu

370
godzin

Psychologia zarządzania
i przywództwa

240
godzin

Profesjonalna hipnoza oraz programowanie neurolingwistyczne

380
godzin

Strategia marketingowa
i budowanie marki

230
godzin

Strategia marki osobistej

290
godzin

Psychologia
rozwoju osobistego
i zawodowego

Wyniki

1000

przeszkolonych uczestników

12

wygranych kampanii wyborczych

150%

przeprowadzona kampania wygenerowała zamówień na 150% mocy produkcyjnych

1 mln

odwiedzin oraz łącznie 332 dni spędzonych przez uczestników na stronie kampanii

11%

wzrostu sprzedaży po kampanii

300%

planu sprzedażowego dzięki strategii i szkoleniu pracowników

2,1 mln

największy zysk wypracowany w małej firmie w skali roku

od 4 lat

doradca Prezesów, dyrektorów, polityków i właścicieli firm